ПРО НАСПривіт, друже!


  Ти ж не проти, що ми у Happy.net.ua називаємо тебе справжнім другом, а не просто користувачем чи клієнтом? У будь-який час, а особливо нелегкий, кожному потрібний справжній друг, а особливо, коли йдеться про питання підключення до головного сучасного каналу зв’язку зі всім світом — Інтернет.
  От ми ще 1998-го року вирішили, що будуватимо власний бізнес та відносини з людьми, які нам довіряють, саме на дружніх засадах. Чим це вирізняє нас з-поміж інших провайдерів? Приміром що ми чесно одразу говоримо про свою головну перевагу — багаторічний досвід у сфері інформаційних послуг, слідуємо нашій спільній меті — зробити індивідуальне чи корпоративне підключення та обслуговування простим та зрозумілим. Це також передбачає, що ми якісно виконуємо налаштування й створили справді тактовну та чуйну до ваших питань службу технічної підтримки. І звісно, наші тарифи не просто гнучкі, але й справді лояльні — дружні, одним словом.
  Наша компанія походить з Хмельниччини, а отже ми земляки чи сусіди, фактично, для всієї України. А для місцевих підприємств ми ще й вигідні партнери, які прагнуть працювати разом на вигідних умовах для процвітання рідної області. Саме тому ми планово нарощуємо телекомунікаційні потужності, розвиваємо матеріально-технічну базу, впроваджуємо нові технології та покращуємо клієнтський сервіс. Тому незалежно, чи наші друзі бажають швидкісне підключення для власної оселі, чи корпоративний доступ через якісне оптоволокно зі значними масивами передачі даних — індивідуальний підхід до кожного нового друга дозволяє вирішити будь-яке питання.
  Друзів, як кажуть, багато не буває, тож давайте поглиблювати наші взаємини, спілкуватися й працювати разом! Ласкаво просимо до Happy.net.ua — надійного товариша на всі часи.

  І, звісно ж, — Слава Україні!

Залиште заявку на підключення прямо зараз

та наші спеціалісти зв'яжуться з вами у найближчий час та проконсультують