Рекомендації по запобіганню ураження компютера під час грози
 

1. Встановіть на комп'ютері зовнішню мережеву карту і користуватися нею не дивлячись на наявність інтегрованої. Попадання разряду в зовнішню мережеву карту часто обмежується тільки втратою самої мережевої карти, попадання же разряду в інтегровану карту загрожує виходом з ладу всієї материнскої плати. 

2. Встановіть фільтр грозозахисту для ліній Ethernet, або телефонних ліній (якщо Ви получаєте інтернет по технології dsl).

3. Встановіть блок безперебійного живлення з функцією згладжування стрибків напруги. Дана порада буде корисна для всіх користувачів персональних комп'ютерів, так як напруга в наших електромережах і так далека від ідеалу.

4. По можливості обладнати свій будинок (квартиру) загальним стабілізатором напруги і заземленням (не на батарею, а справжнім!).

Фільтр грозозахисту для ліній Ethernet RJ45

 фильтр грозозащиты RJ45
5. Не працювати в грозу за комп'ютером! Необхідно виключати комп'ютер і монітор з розетки, відключати інтернет кабель від мережевої карти, роутера, комутатора. Також виключайте з розеток і інше електрообладнання: холодильники, телевізори, пральні машини, мікрохвильовки і т.д. так як всі вище перераховані рекомендації допоможуть тільки в випадку невеликих перепадів напруги. В випадку великих і швидких стрибків автоматика як правило не спрацьовує і розряд спалює все на своїй дорозі. Горять навіть виключені комп'ютери, но підключені до мережі електроживлення.

6. Коли ви йдете і тим більше коли надовго їдете з дому — виключайте всі електричні прилади з розеток і витягуйте з гнізд інтернет-кабеля.
Персонализация
 
 
Почта
 
войти
 


 
ПРОВЕРИТЬ ВОЗМОЖНОСТИ ПОДКЛЮЧЕНИЯ УСЛУГИ ADSL
 
8-0382- проверить  
 
 
КАК ПОДКЛЮЧИТЬ
ИНТЕРНЕТ?
 
абонентський відділ
(0382)70-39-59
тех.підтримка
0-800-50-44-30
(безкоштовно з усіх мереж зв’язку України)
 
e-mail: 
 
Copyright @ 2007 happy.net.ua. Все права защищены.
Копирования всех состовляющих частей сайта в какой бы то ни было форме
без разрешения владельца авторских прав запрещено.